درباره‌ی ما

پیتزا سیب 360 که با نام پیتزا سیب شناخته می‌شود یکی از رستوران‌های زنجیره‌ای تهران است که با بهترین و سالم‌ترین فست‌فودها از مشتریانش پذیرایی می‌کند. پیتزا سیب بیش از 30 شعبه در تهران و دیگر شهرهای ایران دارد.

پیتزا سیب در سال‌های گذشته با استفاده از به روزترین دانش‌ها و اطلاعات صنعت رستوران داری و فست فود و به کمک تیم حرفه‌ای‌اش جایگاه ویژه‌ای در بین طرفداران پیتزا و فست فود به دست آورده است از همین رو به عنوان یکی از بزرگترین رستوران‌های زنجیره‌ای پیتزا به شما می‌رود. پیتزا سیب با ترکیب دانش روز صنایع غذایی و هنر آشپزی توانسته برندی خلق کند که نه تنها در یاد افراد می‌ماند، بلکه الکویی برای دیگر کسب و کارهای مشابه در بازار صنایع غذایی کشور باشد.

 یکی از بارزترین ویژگی‌های پیتزا سیب 360 تاکید بر سلامت مواد اولیه و محصول نهایی است که از آشپزخانه روی میز مشتریان می‌نشیند. استفاده از مواد اولیه تازه و بهداشتی، استفاده کمتر از سوسیس و کالباس و دیگر موارد فرآوری شده و کارخانه‌ای، و شیوه‌های پخت سالم از اصول بارز آشپزخانه‌های پیتزا سیب است.

یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب پیتزا سیب ظاهر ویژه و جدید پیتزاهای آن است. پیتزاهای آمریکایی مثلثی شکل پیتزا سی و همچنین پیتزاهای ایتالیایی پیتزا سیب با خمیر مخصوص از آن غذاهایی هستند که هیچ‌وقت از یاد طرفدران پیتزا فراموش نخواهند شد.

پیتزا سیب همچنین تهیه راحت پیتزا و فست فود توسط مشتریانش را یکی از اهداف خود می‌داند از همین رو با ارائه سرویس سفارش انلاین و تلفنی غذا، کار را برای مشتریانش راحت کرده است. ارسال سریع غذا از تمام شعب پیتزا سیب، و با همان کیفیتی که در این شعبه‌ها تجربه می‌‌کنید ضمانت ما به مشتریانمان است

سالاد سبز ویژه سیب
سوپر برگر پرسی
غذای کودک

معرفی شعبه های پیتزا سیب 360

شعبه‌های پیتزا سیب جدا از تهران در شهرهای کرج، گلشهر، یزد و دیگر شهرهای ایران نیز فعالند.

  • پیتزا سیب شریعتی: شعبه‌ی پیتزا سیب شریعتی واقع در سه راه ضرابخانه، روبروی حسینه ارشاد یکی از زیباترین و شلوغ‌ترین شعبه‌های پتیزا سیب است. دکور ویژه‌ی آن به همراه پیتزاهای آمریکایی ویژه‌ی این سعبه بسیار مورد توجه مشتریانش بوده است.
  • پیتزا سیب هروی: پیتزا سیب هروی در منطقه‌ی پاسداران واقع شده و پذیرای همشهریان ساکن در شمال شرق تهران است. سالاد رست بیف و سیب زمینی پنیر این شعبه بسیار محبوب است. اگر حوالی پیتزا سیب هروی بودید حتما سری به آن بزنید. حتی اگر اهل فست فود نیستید، مطمئن باشید نمی‌توانید از خیر چیزبرگر فرانسوی آن بگذرید.
  • پیتزا سیب عباس آباد: پیتزا سیب عباس آباد، واقع در خیابان اندیشه، نبش اندیشه پنجم واقع شده است. این شعبه محل خوبی برای خوردن یک وعده‌ی خوشمزه به همراه خانواده است. پیتزا چانو و بیف گورمه از منوی پیتزاهای ایتالیایی پیشنهاد ویژه‌ی این شعبه برای شماست.
  • پیتزا سیب نیاوران: پیتزا سیب نیاوران بسیار در بین فست فود بازها طرفدار دارد. به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر یک روز خواستید یک وعده‌ی حسابی نوش جان کنید، و حوالی پیتزا سیب نیاوران بودید، در این شعبه یک سوپر برگر سفارش دهید.
  • فست فود سیب سعادت آباد: پیتزا سیب سعادت آباد یکی از کاملترین منوهای پتزا سیب را دارد. جدا از اینکه پیتزاها و برگرهای خوشمزه را می‌توانید در این شعبه نوش جان کنید، فست فود سیب سعادت آباد یکی از بهترین رستوران ها برای غذا خوردن همراه کودکان است، چرا که منوی مخصوص کودکان نیز در این شعبه ارائه می‌شود.

از دیگر شعبه‌های پیتزا سیب می‌توان به پیتزا سیب پیروزی، پیتزا سیب عظیمیه کرج، پیتزا سیب گلشهر، پیتزا سیب صفائیه یزد، پیتزا سیب جهان آرا، پیتزا سیب بلوار فردوس، پیتزا سیب پاسداران، پیتزا سیب مجیدیه، پیتزا سیب پونک، پیتزا سیب ستارخان و …. هستند.